Všetko o elektrických autách
All4car

Začnite sa chystať na Salón Elektromobilov 2020

 

Ak ste žiadateľom o dotáciu alebo len fanúšikom elektromobilov, určite sem zájdite.

 

 

Najväčšia výstava elektromobilov na Slovensku sa bude konať od 24. do 26. januára 2020 v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave. Je to prvá výstava exkluzívne zameraná na elektromobily a plug-in hybridy, ktoré sa dajú na slovenskom trhu zakúpiť. Výstava nadväzuje na veľký záujem verejnosti o dotácie na tieto autá a žiadatelia, ale aj ostatná verejnosť budú mať možnosť vidieť autá naživo, pýtať sa, skúšať a porovnávať.

 

 

Súčasťou výstavy bude aj výstava najnovších elektrobicyklov či elektrických mopedov a motoriek, ktoré už aj na slovenskom trhu hlásia úspešnosť. Účasť potvrdili značky ako Audi, BMW, Mercedes-Benz, Hyundai, Škoda Auto, Volvo, Tesla, KIA, Nissan či napríklad Volkswagen.

 

 

Aj témy a diskusie

V rámci výstavy sa môžete tešiť aj na zaujímavé diskusie, ktoré sa budú týkať nielen elektromobilov, ale aj elektromobility a Slovenska. V piatok bude veľmi pútavou téma pre hotely, penzióny a motoresty. Bude sa riešiť to, či zákazníkom ponúknuť aj nabíjanie, prečo a ako ho spoplatniť, prípadne či ho vôbec spoplatňovať.

 

V sobotu okrem témy mýtov a faktov o elektromobiloch odporúčame hlavne tému o vodíku ako o palive budúcnosti. Vodíku sa venujeme aj na našich stránkach a tieto články patria medzi najviac sledované.

 

V nedeľu bude zaujímavé najmä rozprávanie o tom, ako sa dá v Prahe prejsť s autonómnym systémom 500 kilometrov, čo systém zvládne a čo je pre neho výzva.

 

 

Registrujte sa a vyhrajte!

Pri registrácii je výhra istá, organizátori dajú každému registrovanému návštevníkovi darček v podobe kalendára elektromobilov na rok 2020. V zlosovaní môžete vyhrať jazdu elektromobilom na určitý počet hodín, na víkend alebo dokonca na týždeň. Registrovať sa teda oplatí!

 

 

 

Ak plánujete na výstavu prísť na elektromobile, odporúčame prečítať si náš článok o dojazde v zime a možnostiach jeho predĺženia.

 

 

Zima a predĺženie dojazdu vozidla

 

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?