Všetko o elektrických autách
All4car

Vynovený Mitsubishi Outlander 2019

 

Mitsubishi Outlander PHEV sa aj vďaka svojmu neustálemu zdokonaľovaniu zaradil medzi kľúčové vozidlá tejto japonskej automobilky. Pre spoločnosť Mitsubishi je model Outlander zásadný, o čom svedčí aj mimoriadny záujem medzi zákazníkmi. Tento plug-in hybridný SUV s dvojicou elektromotorov a pohonom všetkých kolies, bol uvedené na trh už v roku 2013. Predchádzajúce generácie Mitsubishi Outlander PHEV sa stali v rokoch 2015, 2016 a 2017 najpredávanejším europským plug-in hybrid automobilom. V Európe sa doposiaľ predalo cez 100 tisíc týchto modelov a v celosvetovom meradle je to cez 140 tisíc kusov. To celkovo radí Mitsubitshi Outlander PHEV medzi najpredávanejšie plug-in hybridne SUV. 

 

 

Mitsubishi Outlander verzia 2019

Nová verzia Outlanderu PHEV bude mať okrem iného aj vylepšenie v miernom navýšení kapacity batérie. V prípade tohto modelu to bude nárast približne o 10% na hodnotu 13,8 kWh. Táto zmena ma konkrétny vplyv na čistý elektrický dojazd samotného vozidla, ten by sa mal zvýšiť na úroveň 45 kilometrov na jedno nabitie (podľa štandardu WTLP). Popri vyššej kapacite batérie, prinesie Mitsubishi Outlander PHEV 2019 aj ďalšie zaujímavé novinky. Ponúkne v plne elektrickom režime maximálnu rýchlosť v rozmedzí 125 – 135 km/h. Vylepšenia sa dočkal aj elektromotor, ktorý poháňa zadnú nápravu. Ten podobne ako batéria disponuje s 10% navýšením výkonu, konkrétne na úroveň 95 konských síl. Novinkou je tiež, že systém pohonu všetkých kolies 4WD dostal dva úplné nové režimy. K už dobre známym Normal a 4WD Lock pribudli Sport, kde má vodič väčšiu mieru kontroly nad vozidlom s dynamickejším pôžitkom z jazdy a režim Snow, ktorý je vhodný pre bezpečnejšiu jazdu na zasnežených a klzkých povrchoch. Mitsubitshi Outlander PHEV využíva systém novej generácie, ktorý je medzi elektromobilmi a SUV pokrokový. Najnovšia verzia tohto automobilu, v mnohom posúva hranice o krok vpred. Čo je zreteľné aj v celkom prepracovanom hnacom mechanizme, ešte väčšej dynamike, uhladenejšom interiéri a funkčnom dizajne.

 

 

Dizajn Mitsubishi Outlander

Už na prvý pohľad vidieť, že nový Outlander PHEV vsadil na viacero jemných vylepšení. Napríklad nové LED svetlomety vrátane LED diaľkových svetiel, obdĺžnikové rámy na predných hmlových svetlách, inovovaná maska chladiča s vizuálnou identitou dynamického štítu, alebo spodný ochranný kryt automobilu. Inovatívny dizajn tohto vozidla dotvára aj väčší zadný spojler alebo prepracovanejšie prevedenie nových 18“ kolies z ľahkej zliatiny v dvojfarebnom lakovaní. Viacerých zlepšení sa dočkala aj bezpečnostná výbava vozidla, kde pribudli najnovšie asistenčné systémy.

 

 

Kedy bude nový Mitsubishi Outlander v predaji?

Nový Mitsubitshi Outlander PHEV 2019 reprezentuje najmodernejšie technológie a nevšedný dizajn Mitsubishi Motors Corporation. Spája v sebe dlhoročné skúseností Mitsubishi s automobilmi SUV a technológií na poli elektromobility. To všetko s jediným cieľom, ktorým je pôžitok z jazdy. Oficiálne predstavenie a spustenie predaja tohto plug-in hybrid modelu by malo nastať už v priebehu septembra.  

 

 

 

 Kúpiť Mitsubishi Outlander

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?