Všetko o elektrických autách
All4car
Predaj elektrických kolobežiek aj u nás
Predaj elektrických kolobežiek aj u nás
Prvá slovenská elektrická kolobežka CITYWIEL
Elektromobil ZhiDou D1 v akcii
Elektromobil ZhiDou D1 v akcii
Zavolajte +421 905 847 829
Nabíjajte kdekoľvek, bezpečne a rýchlo
Nabíjajte kdekoľvek, bezpečne a rýchlo
Nabíjacie konektory a káble
Zvýšte rýchlosť nabíjania
Zvýšte rýchlosť nabíjania
Wallboxy - nabíjacie stanice na stenu

Zabudnite na zložitú inštaláciu Wallboxu doma v garáži! Zaobstarajte si prenosné nabíjacie zariadenie, ktoré môžete mať so sebou vždy, keď ho budete potrebovať! Teraz s jedinečnou funkciou adptérového prepojenia zásuvky a nabíjacieho kábla. Ide o plnohodnotnú náhradu Wallboxov a iných nabíjacích staníc. Toto prenosné nabíjacie zariadenie s adaptérmi a automatickou funkciou nastavenia nabíjacieho prúdu zapojíte do akejkoľvek bežne dostupnej zásuvky a okamžite nabíjate. Vďaka bezpečnostným prvkom, ktoré nami ponúkané produkty disponujú, sa nemusíte báť nabíjať z akejkoľvek zásuvky. Vďaka funkcii Plug & Charge vyberiete vhodný adaptér, kábel pripojíte do zásuvky a zapojíte prenosnú nabíjačku do elektromobilu.

Prenosné nabíjačky sú vyrobené v Európskej únii a sú plne certifikované renomovanými slovenskými skúšobňami. Vďaka tomu spĺňame najprísnejšie európske normy a predpisy.

Zaobstarajte si nami ponúkané prenosné nabíjačky jedinečnej kvality.

 

Parameter Hodnota
Nabíjací variant Mode 2 - IEC61851
Prúd 32 A
Napätie 400V (3-fázy)
Nabíjacia spojka (strana do auta) Typ 2 / IEC62196 -2
Nabíjacia spojka (strana do zásuvky) Univerzálny adaptér pre rýchlu a pohodlnú zmenu koncovky
Veľkosť káblu 5G6mm² + 1×0,5mm²
Prevádzková teplota - 30 °C ... + 85 °C
Vhodné pre autá Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, BMW i3 60Ah, Hyndai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, BMW i3 94Ah, Audi Q7 etron, Mercedes-Benz Classe B Electric, Mercedes-Benz Vito E-CELL, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho ďalších.
Nabíjanie kW/h max. 22 kW

 

V prípade, že ste sa zaradili medzi rad majiteľov elektromobilov, je dobré vašu pozornosť venovať výberu vhodného príslušenstva. Tento výrobok Typ 2 PRO – 3x32A – 22 kW disponuje menovitým prúdom 32 Ampér a vášmu vozidlu vždy poskytne kvalitné nabitie tak, aby ste opäť mohli vyraziť na cestu. Nabíjacia koncovka zo strany do zásuvky je multifunkčný adaptér pre pohodlnú výmenu nabíjacej koncovky podľa potreby a vyhovujúcej zásuvky.

Nevozte so sebou zbytočné redukcie, ktoré vo väčšine prípadov nespĺňajú ani základné normy pre nabíjanie elektromobilov. Používajte naše adaptéry, ktoré počas nabíjania komunikujú s nabíjacím káblom a strážia celý proces nabíjania. Tento nabíjací kábel je štandardne dodávaný s adaptérom, ktorý má koncovku päťkolík (CEE 5p/32A) a zo strany do auta je klasický Typ 2. S týmto produktom s istotou dobijete svoje auto za takmer polovičnú dobu, než je tomu pri klasických nabíjacích kábloch.

Kladieme dôraz na bezpečnosť našich zákazníkov a ich vozidiel. Preto je tento výrobok opatrený sadou bezpečnostných prvkov. Patrí medzi ne stráženie teploty spínacích prvkov a zástrčky, ďalej tiež monitoring prepätia a podpätia. Súčasťou nabíjacieho kábla je prúdový chránič typu B. Kontrola však neprebieha iba počas nabíjania, ale aj pred ním. Po zapojení produktu do zásuvky sa spustí automatická kontrola elektronických komponentov a pripojenie k zdroju nabíjania. Zároveň je taktiež detekovaná správna funkčnosť zemniaceho a nulového vodiča.

Prierez nabíjacieho kábla je 6 mm2. Výrobok predávame v čiernej farbe kábla av bielej farbe konektora. Štandardná dĺžka výrobku je 5 metrov. V prípade záujmu sú možné aj iné rozmerové spracovania.

Jednoduchá voľba ampérov v rozmedzí 10/13/16/23/32A pomocou nerezového tlačidla umiestneného na boxe. Pri použití iného, adaptéra si nastaví adaptér automaticky maximálny nabíjací prúd. Vďaka tejto funkcii je Vaša zásuvka v bezpečí.

 

Súprava Plus obsahuje:

 • Nabíjací kábel Typ 2 – 3x32A
 • Adaptérovú koncovku CEE 5p/32A
 • Adaptérovú koncovku CEE 3p / 32A
 • Adaptérovú koncovku CEE 5p / 16A
 • Adaptérovú koncovku CEE 3p / 16A
 • Adaptérovú koncovku "Schuko" / 16A
 • Tašku pre nabíjací kábel

 


Vlastnosti nabíjacieho kábla:

 • Automatická voľba rozsahu Amper podľa pripojeného adaptéra
 • Prúdový chránič Typ B
 • Stráženie teploty spínacích prvkov a zástrčky
 • Kontrola zemniaceho a nulového vodiča pred každým nabíjaním
 • Stráženie prepätia a podpätia
 • Kompatibilný so všetkými typmi elektromobilov so zásuvkou Typ 2
 • Self-check kontrola pri každom pripojení


Kompatibilné so všetkými vozidlami dostupnými na trhu napr.:

Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, BMW i3 60Ah, Hyndai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, BMW i3 94Ah, Audi Q7 etron, Mercedes-Benz Classe B Electric, Mercedes-Benz Vito E-CELL, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho ďalších.

 

Ako si vybrať správny nabíjací kábel?

 

Zistite viac

 

 

 

Kontaktný formulár

Nemáte radi formuláre? Zavolajte +421 42 4692 271
Názov produktu:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?