Všetko o elektrických autách
All4car
Predaj elektrických kolobežiek aj u nás
Predaj elektrických kolobežiek aj u nás
Prvá slovenská elektrická kolobežka CITYWIEL
Elektromobil ZhiDou D1 v akcii
Elektromobil ZhiDou D1 v akcii
Zavolajte +421 905 847 829
Nabíjajte kdekoľvek, bezpečne a rýchlo
Nabíjajte kdekoľvek, bezpečne a rýchlo
Nabíjacie konektory a káble
Zvýšte rýchlosť nabíjania
Zvýšte rýchlosť nabíjania
Wallboxy - nabíjacie stanice na stenu

Flexibilné: rýchle a ľahké nabíjanie na akomkoľvek mieste nabíjacím výkonom až 22 kW (nabíjajte až 10x rýchlejšie)

Pri použití sieťových konektorov automatická detekcia nabíjacieho výkonu – nie je potrebné obmedzovať nabíjací výkon

Integrovaná ochrana proti zvyškovému prúdu

Odolný proti poveternostným vplyvom

Vhodné pre všetky elektromobily vybavené zásuvkou Typu 2

 

Parameter Hodnota
Nabíjací variant Mode 2 - IEC61851
Prúd 32 A
Napätie 400V
Nabíjacia spojka (strana do auta) Typ 2 / IEC62196 -2
Nabíjacia spojka (strana do rozvádzača) Univerzálny adaptér pre rýchlu a pohodlnú zmenu koncovky
IP 54
Veľkosť kábla 5G6mm² + 1×0,5mm²
Prevádzková teplota -30 ... +50 °C
Nabíjanie kW/h max. 22kW

 

Nabíjajte až 22 kW, z akejkoľvek zásuvky a získajte šťavu, ktorú potrebujete pre Vaše dlhé jazdy elektromobilom s nezničiteľným JUICE BOOSTER 2.

 

 

 

 

JUICE BOOSTER 2 je pravdepodobne najrobustnejšia prenosná nabíjačka na trhu. Poškriabte ju, potiahnite ju, nechajte ju vonku na daždi… JUICE BOOSTER 2 bude stále funkčná. Použitie je tiež neuveriteľne ľahké!

 


Nabíjajte v akejkoľvek zásuvke alebo verejnej nabíjacej stanici

JUICE BOOSTER 2 je štandardne dodávaný s dvoma adaptérmi. Prvý adaptér je možné použiť na rýchle nabíjanie elektromobilu z priemyselnej, 32A CEE zásuvky. S druhým adaptérom môžete taktiež nabíjať z klasickej domovej zásuvky. Vďaka rýchloupínacej spojke môžete jednoducho dokúpiť požadovaný adaptér a nabíjať tak z akejkoľvek zásuvky. Cestovať tak môžete po celej Európe! Adaptér pre zásuvky Typu 2 vám dokonca umožňuje nabíjať na verejných nabíjacích staniciach pomocou JUICE BOOSTER 2, čo vám ušetrí ďalší nabíjací kábel.

 


Rýchlejšie nabíjanie

S JUICE BOOSTER 2 môžete nabíjať až 10-krát rýchlejšie ako zo štandardnej domácej zásuvky. Berte na vedomie dôležitý parameter Vášho elektromobilu – palubnej nabíjačky vozidla. Vždy udáva, ako maximálne je možné Váš elektromobil nabíjať.

 


Automatická detekcia maximálneho nabíjacieho výkonu

Jednoducho pripojte adaptér a začnite nabíjať. Prenosná nabíjačka JUICE BOOSTER 2 automaticky detekuje, ktorý adaptér je pripojený a začne nabíjať maximálnym nabíjacím výkonom. Nie je potrebné nič nastavovať. Ďalšie zníženie nabíjacieho výkonu je vždy k dispozícii.

 


Robustné materiály odolné voči poveternostným vplyvom

Vysoko kvalitné materiály znamenajú, že JUICE BOOSTER 2 a všetky jeho komponenty sú odolné proti nárazom, chránené pred dažďom a snehom a nevyberanému zaobchádzaniu. Dokonca aj pri trojtonovej záťaži zostáva elektronika zariadenia dobre chránená.

 


Ľahko znížte nabíjací výkon

Chcete nastaviť iný prúd ako ten automaticky detekovaný? Ako vždy, technológia JUICE kladie bezpečnosť na prvé miesto. Tlačidlom SELECT môžete vybrať iba nižší prúd, než je automaticky obmedzený detekovaným adaptérom. JUICE BOOSTER 2 si potom tento navolený nabíjací prúd zapamätá, a to aj v prípade výpadku napájania.

 


Krádež a ochrana proti neoprávnenej manipulácii

JUICE BOOSTER 2 je možné vybrať zo zásuvky elektromobilu až po jej uvoľnení a pomocou vhodného zámku môžete zaistiť adaptér proti krádeži. Po 30 sekundách aktívneho nabíjania je tiež zablokovaná možnosť prepínania nabíjacieho výkonu, aby sa zabránilo nežiaducemu nastaveniu cudzími osobami.

 


Integrovaná ochrana proti zvyškovému prúdu

V JUICE BOOSTER 2 je pre Vašu bezpečnosť integrovaná ochrana zvyškového prúdu, ktorá je citlivá na všetky prúdy. To poskytuje najlepšiu možnú ochranu proti DC (6mA) a AC (30mA) zvyškovým prúdom. JUICE BOOSTER 2 spĺňa prísne limity najnovších štandardov, čo z neho robí bezpečný a spoľahlivý spôsob nabíjania Vášho elektromobilu.

 


Nabíjajte elektromobily a plug-in hybridné vozidlá vybavené zástrčkami Typu 2

JUICE BOOSTER 2 s konektorom Typ 2 je schopný nabíjať takmer všetky elektromobily. Zásuvky Typu 2 už neinštalujú iba európski výrobcovia elektromobilov; Nissan je teraz zahŕňa do svojich nových modelov v Európe.

 


Kvalitný produkt zo Švajčiarska

JUICE BOOSTER 2 je produktom švajčiarskej spoločnosti Juice Technology AG. Sú hrdí na maximálnu kvalitu v spojení s moderným dizajnom, vývojom a výrobou všetkých svojich zariadení v Európe tak, aby spĺňali miestne normy a požiadavky. Spoločnosť Juice Technology AG neustále sleduje trh elektromobility a je pripravená reagovať na trendy a byť tak vždy vďaka svojim inovatívnym produktom o krok vpred.

 


Bezpečne nabíjajte z domácej zásuvky

Pri dlhodobom nabíjaní z domácej zásuvky hrozí nebezpečenstvo požiaru kábla (v dôsledku chybného zapojenia alebo zlej inštalácie kontaktov). Adaptér JUICE s domácou zásuvkou je vybavený dvoma špeciálnymi teplotnými senzormi, ktoré chránia kábel pred prehriatím. Akonáhle je detekované prehriatie, JUICE BOOSTER 2 preruší proces nabíjania a zabráni poškodeniu.

 

Ako si vybrať správny nabíjací kábel?

 

Zistite viac

 

 

Odporúčané produkty

 

 

 

MENNEKES WALLBOX- 16A-32A

 

TYPE 1 TO TYPE 2 - 32AMP (MENNEKES)

 

 

 

Kontaktný formulár

Nemáte radi formuláre? Zavolajte +421 42 4692 271
Názov produktu:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?