Všetko o elektrických autách
All4car
Predaj elektrických kolobežiek aj u nás
Predaj elektrických kolobežiek aj u nás
Prvá slovenská elektrická kolobežka CITYWIEL
Elektromobil ZhiDou D1 v akcii
Elektromobil ZhiDou D1 v akcii
Zavolajte +421 905 847 829
Nabíjajte kdekoľvek, bezpečne a rýchlo
Nabíjajte kdekoľvek, bezpečne a rýchlo
Nabíjacie konektory a káble
Zvýšte rýchlosť nabíjania
Zvýšte rýchlosť nabíjania
Wallboxy - nabíjacie stanice na stenu

Zappi je Wallbox z dielne kvalitného Britského výrobcu Myenergi. Vďaka výborným funkciám, designu a vlastnostiam je tento Wallbox prvotriedne riešenie pre nabíjanie ako z prebytkov z FVE, tak aj z elektrickej siete. Vďaka jednoduchému prepínaniu medzi nabíjaním jednofázovým a trojfázovým (1,4 kW – 22 kW) a dynamickým riadením nabíjania podľa výroby Vašej FVE je tento Wallbox jednoducho geniálnym riešením! Zappi je teraz vybavený zariadením HUB priamo z výroby a vďaka tomu budete schopní využívať Váš Wallbox spoločne s mobilnou aplikáciou od firmy Myenergi dostupnou v App store a Google Play.

Wallbox je vyrobený vo Veľkej Británii a je plne certifikovaný renomovanými európskymi skúšobňami. Vďaka tomu spĺňame najprísnejšie európske normy a predpisy.

 

Parameter Hodnota
Nabíjací mód Mode 3
IP 65
Prúd 16A - 32A
Nabíjací konektor (strana do auta) Type 2 / IEC62196-2
Nabíjací konektor (strana do zásuvky) Pripojovacie svorky pre jednoduché pripojenie Wallboxu k el. sieti
Napätie 400V (3 fázy)
Prevádzková teplota - 25 °C ... + 50 °C
Rozmery 43,9 cm x 28,2 cm x 12,2 cm
Váha 5 Kg
Farba Biela
Nabíjanie kW/h max. 22kW

 

 

Vďaka výnimočnej spolupráci a predaných stovkách kusov môžeme s istotou povedať, že práve tento Wallbox je tým správnym riešením pre Vašu firmu či domácnosť v prípade, že hľadáte spoľahlivého „parťáka“ na poli nabíjacích staníc. Jedinečný systém a široká škála funkcií radí Wallboxy Zappi medzi jedničku na európskom trhu v kategórii nabíjacích staníc (Wallboxov). Zappi je štandardne dodávaný s tromi meracími transformátormi a vďaka tomu dokáže skvele merať prebytky z Vašej fotovoltaickej elektrárne na nabíjanie elektromobilu. Rovnako skvele zvláda merať aj spotrebu celého objektu pre dynamické nabíjanie elektromobilu tak, aby Vás nikdy počas nabíjania nestretlo nepríjemné vypadnutie elektrického prúdu vplyvom preťaženia hlavného ističa v objekte pri nabíjaní elektromobilu.

Kladieme dôraz na bezpečnosť našich zákazníkov a ich vozidiel. Preto tento výrobok môžeme bez akýchkoľvek pochybností ponúknuť pre slovenský a český trh. Ovládanie Wallboxu je o to jednoduchšie, pretože má vstavaný displej.

 

Vlastnosti Wallboxu:

 • Prúdový chránič Typ B
 • IP 65 (vonkajšia inštalácia nie je problém)
 • Dynamické riadenie nabíjania pre pokojný chod domácnosti
 • Stráženie prepätia a podpätia
 • Kompatibilný so všetkými typmi elektromobilov so zásuvkou Typ 2 a Typ 1
 • Self-check kontrola pri každom pripojení kábla do elektromobilu
 • Efektívne využitie prebytkov z fotovoltaickej elektrárne

 

Režimy nabíjania :

 • Rýchly: Keď potrebujete nabiť elektromobil naozaj rýchlo, tak je potrebné zvoliť režim rýchleho nabíjania. V tomto režime nabíjate na maximum dovoleného limitu palubnej nabíjačky elektromobilu bez ohľadu na prebytky FVE.
 • ECO: Nabíjanie v režime Eco prebieha na minimálny nabíjací prúd (u väčšiny elektromobilov 6A) a zvyšok nabíjacieho výkonu je doplňovaný podľa prebytkov z FVE.
 • ECO +: V tomto režime nabíjate do Vlastnej batérie iba prebytky z FVE a nič iné. Vďaka tejto variante nabíjania ušetríte nemalú časť prevádzkových nákladov!

 

Z vlastnej skúsenosti si trúfame tvrdiť, že vďaka každodennému využívaniu nabíjacích staníc Zappi as tým spojeným efektívnym využitím prebytkov z produkcie vlastnej FVE ušetríte ročne tisíce korún za prevádzku Vášho elektromobilu.

 

Kompatibilné so všetkými vozidlami dostupnými na trhu napr.:

 • Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, BMW i3, Hyundai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, Porsche Taycan, Audi e-tron, Mercedes-Benz Electric, Fiat 500e, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho ďalších.

 

 

Kontaktný formulár

Nemáte radi formuláre? Zavolajte +421 42 4692 271
Názov produktu:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?