Všetko o elektrických autách
All4car

Slovenská elektrická kolobežka sa dá kúpiť aj u nás

 

Elektrická kolobežka CityWiel vás už po prvom vyskúšaní určite zaujme. O to viac ak povieme, že je kompletne vyrobená na Slovensku.

 

 

Využijete ju všetci

Elektrickú kolobežku využijete v rodine všetci. Dopravíte sa na nej do práce, deti do školy, starší človek si pomôže pri cestovaní do obchodu, k doktorovi. Kolobežka je spratná, zložíte ju a nastúpite do autobusu či vlaku. Hodíte ju do kufra auta a vezmete na výlet spolu s celou rodinou. Je spratnejšia než bicykel a riadiť ju môže každé pohlavie, dospelí, aj väčšie deti. Ideálna bude na výlety, pretože zvládne aj menej náročné cyklotrasy. Dopraví vás všade a prináša nový rozmer trávenia spoločných víkendov, cestovania na krátke trasy alebo športovania.

 

 

Slovenský výrobok

Spoločnosť IMC SLOVAKIA, s.r.o. v Považskej Bystrici skonštruovala kolobežku vo vlastnej dielni tak, aby vyhovovala preprave po obci ale aj po hale vo väčších firmách. Práve vo firme nájde uplatnenie na ekologický a rýchly presun medzi pracoviskami a budovami. Rýchlo s ňou prejdete na poštu, do obchodu, banky, či na firemný obed. Dizajn aj konštrukčné riešenia pochádzajú priamo z dielne IMC SLOVAKIA, s.r.o.

 

 

Technické parametre

CityWiel má pevný rám rúrkovej konštrukcie, ktorý umožňuje nasadenie pevnej, ale aj odpruženej vidlice. Užívateľ má tak na výber. Dojazd je možné zvýšiť pridaním batérií do priestoru pre uloženie batérie. Technické riešenie elektrického kolesa umožňuje kolobežku využívať ako elektrickú, no po vybití batérie aj ako manuálnu. Užívateľ si môže zvoliť všetky doplnky, ktoré by chcel na kolobežke mať ako napríklad odpruženú vidlicu, svetlá, brzdové páčky, zvonček, tachometer, košík, prídavnú batériu, výkonnejší motor, vymeniteľnú batériu alebo sedadlo pre dieťa. Samozrejmosťou je viacero farieb konštrukcie, prípadne za poplatok nastriekanie farbou podľa vášho výberu. Sedadlo pre dieťa je možné mať vpredu i vzadu.

 

Kolobežku poháňa jednosmerný elektromotor, ktorý je umiestnený v zadnom kolese. Vďaka pevnej konštrukcii má elektrická kolobežka nosnosť až 130 kilogramov. Maximálne dosiahnuteľná rýchlosť je 25 km/hod. a maximálna doba plného nabitia 3 hodiny. Výrobca ale ponúka aj možnosť rozšírenia, čiže doplnenia batérii pre zvýšenie dojazdu.

 

 

Parametre pre kolobežky CityWiel

Hodnota

Nosnosť 130 kg
Maximálna rýchlosť 25 km/hod.
Dojazd 12 - 60 km
Možnosť pridať batérie áno, až 4 ks batérií
Typ batérie Li-ion, s ukazovateľom stavu batérie
Elektromotor výkon 250 - 1000 W
Doba nabíjania 1,5 - 3 hod.
Zabezpečenie uzamykateľný zámok a elektronika
Rám oceľový, lakovaný
Vidlica pevná, odpružená
Riadidlá nastaviteľné, ergonomický tvar
Rýchlosti 2 výkonnostné stupne
Podlaha protišmyková, hliníková
Ovládanie pomocou otočnej rukoväte
Brzda kotúčová, bubnová, V - brzda

 

 

Slovenská elektrokolobežka už od 660 € s DPH!

Aj v All4Car a na našej stránke e-car.sk si budete môcť túto slovenskú elektrokolobežku kúpiť. Ceny začínajú už od 660 € s DPH, pričom každé rozšírenie kolobežky je kalkulované zvlášť – cena je vopred stanovená. Nastriekanie kolobežky na inú, než vo výbere ponúkanú farbu, trvá o týždeň dlhšie a robí sa za príplatok 36 €. Ak s výberom potrebujete poradiť, nájdete nás na adrese Záriečie 117 – Mestečko, okres Púchov.

 

 

 

Predaj elektrických kolobežiek CITYWIEL 

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?