Všetko o elektrických autách
All4car

Poznáte reláciu, ktorá sa pravidelne venuje elektromobilom a elektromobilite?

 

Podcasty Na Plný Prúd sa venujú elektromobilom, elektromobilite a aktuálnym otázkam z tejto oblasti.

 

 

Slovenská asociácia pre elektromobilitu (skratka SEVA) predstavila v októbri 2019 zaujímavý projekt. Ide o sériu podcastov (podcasty sú zvukové relácie, ktoré si môžete vypočuť prostredníctvom internetu, alebo stiahnuť do mobilu), ktoré sa venujú elektromobilite a aktuálnym témam ohľadom elektromobilov.

 

 

Cieľom podcastov je venovať sa témam, z ktorých sa často stanú mýty alebo negatíva, ktoré odrádzajú motoristov od kúpy alebo používania elektromobilu. V rozhovoroch sa začína s tematikou elektromobilov takpovediac od nuly – vysvetľuje sa aj spôsob ako tieto autá fungujú, jazdia, ako ich nabíjať, ako funguje batéria a aké majú elektromobily špecifiká.

 

 

Pre koho?

Podcastový kanál je určený všetkým. Aj tým, ktorí sú pre elektromobily nadšení a čo to o nich už vedia alebo jeden vlastnia. Vďaka reláciám sa dozvedia nové informácie, veď technológia elektromobilov ide stále dopredu. Tým, ktorí elektromobilom neveria alebo sú voči nim skeptickí by mala relácia objasniť mýty aj fakty.

 

Jednotlivé epizódy by sa časom chceli venovať aj elektromobilite všeobecne, trendom v oblasti elektromobilov v rámci Európskej únie alebo sveta.

 

 

Funguje to jednoducho

Podcast je dostupný zadarmo. Striedajú sa v ňom odpovede a dialógy odborníkov s autentickými otázkami od ľudí. Podcasty majú do 15 minút.

 

Fungujú na platformách ako Soundcloud, Spotify, Anchor či Google Podcasts. Podcast moderuje Patrik Križanský, riaditeľ Slovenskej asociácie pre elektromobilitu.

 

Rozhovory si môžete pustiť počas varenia, prechádzky alebo aj upratovania. Informácie v nich budú určite užitočné. Dozvedieť sa zaujímavé fakty o nových technológiách, ktoré o pár rokov môžu byť samozrejmosťou, predsa nie je nikdy na škodu.

 

 

 

Pripájame aj linky na prvé relácie a želáme príjemné počúvanie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Články o elektromobiloch

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?