Všetko o elektrických autách
All4car

Liptov a Gader na elektrickej kolobežke

 

Požičajte si elektrickú kolobežku počas dovolenky na Liptove alebo v Gaderskej doline.

 

 

Elektrická kolobežka posunie možnosti výletovania o kúsok ďalej. Presun kolobežkou je rýchlejší, za deň stihnete viac a turistické či prírodné lokality si tak vychutnajú všetky ročníky. Elektrokolobežka osloví aj tých, ktorí by radi Slovensko spoznali, no peši sa im príliš chodiť nechce.

 

 

Liptov

Liptov radíme medzi top turistické lokality Slovenska. Z roka na rok má viac návštevníkov, pretože aktivity, ktoré ponúka v rámci rozľahlých okresov Ružomberok a Liptovský Mikuláš, oslovia všetky vekové skupiny.

 

 

Liptov na kolobežke

Občianske združenie Liptovský cyklistický spolok ponúka v rámci svojich aktivít aj prenájom elektrických kolobežiek. Ich cieľom je rozvíjať cyklo aktivity na Liptove a pre tých, ktorí Liptov nepoznajú, ale chceli by ho spoznať práve na kolesách, ponúkajú aj organizované skupinové výlety.

 

Pre návštevníkov Liptova majú na webe interaktívnu mapku s okolitými turistickými bodmi. Nie sú tu len prírodné úkazy a lokality, ale aj ZOO, ihriská, pamätné domy alebo technické pamiatky. Mapka dokonale poslúži všetkým, ktorí sa do tejto oblasti vybrali na dovolenku a sedenie v hotelovom bazéne im nič nehovorí.

 

 

 

 

V Humne v Čutkovskej doline si môžete od nich požičať e-bike alebo elektrickú kolobežku. Poplatok za požičanie je pritom venovaný rozvoju aktivít združenia. Na vyžiadanie je možné doplniť e-bike alebo kolobežku detskou sedačkou, vozíkom za bicykel alebo piknikovým batohom. Zapožičanie si viete vopred dohodnúť emailom či telefonátom.

 

 

Ceny

 

Požičanie 1 deň 2 hodiny 1 hodina
e-bike 35 € 18 € x
elektrokolobežka x x 10 €

 

Viac na tejto stránke.

Zdroj foto v článku: R_BK

 

 

Gaderská dolina

Tvorí súčasť turčianskej časti Veľkej Fatry, je bohatá na faunu, flóru, ale i zážitky. Očarí rodiny s deťmi, pretože ponúka aj jednoduché, priam kočíkové trasy. Turistické zážitky nájdu však aj nároční cestovatelia. Gaderská a Blatnická dolina sú skvelým turistickým bodom najmä v lete, hrad Blatnica je zaujímavý celoročne.

 

 

Gader a Blatnica s kolobežkou

Spoznať ekologicky túto bohatú prírodnú lokalitu je možné prostredníctvom elektrickej kolobežky. Aby ste ich nemuseli v aute vláčiť cez pol Slovenska, je jednoduchšie si ich požičať. V Blatnici pri vstupe do Gaderskej doliny pri veľkom parkovisku v dome číslo 243 nájdete požičovňu. Otvorené majú denne od ôsmej rána do ôsmej večera.

 

Okrem elektrickej kolobežky je možné zapožičať si aj elektrický bicykel alebo klasickú kolobežku. V cene nájmu je zapožičanie prilby a detskej sedačky.

 

 

Ceny

 

Požičanie

1 hodina

2 hodiny

Celý deň do 20:00

elektrokolobežka

10 €

(každých začatých 30 min. + €)

x

x

e-bike

10 €

15 €

30 €

 

Viac na tejto stránke.

 

 

 

Kúpiť elektrickú kolobežku

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?