Všetko o elektrických autách
All4car

Expozícia EKOMOBILITA a SLOVENSKO 2020 zmenilo dátum konania

 

Bratislavský Autosalon sa vzhľadom na aktuálne udalosti týkajúce sa výskytu a šírenia ochorenia COVID-19 a opatrenia prijaté vládou SR uskutoční v náhradnom termíne od 15. do 20. septembra 2020.​

 

 

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky (MH SR) a Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) organizujú expozíciu EKOMOBILITA a SLOVENSKO l DOBRÝ NÁPAD počas podujatia AUTOSALÓN 2020 v Bratislave.

 

 

Hlavným posolstvom expozície bude osveta v rámci tém ako sú elektromobilita, alternatívne palivá a pohony, podpora rozvoja trhu s alternatívnymi palivami za zníženie emisií CO2 a zlepšenie kvality ovzdušia.

 

 

Expozícia ponúkne príležitosť nahliadnuť aj do zákulisia vedy a výskumu na Slovensku v odvetví, ktoré sa musí opierať o výsledky najnovšieho vedeckého bádania a ukazuje potenciál našich inovátorov a dizajnérov, ktorí dávajú najnovším prostriedkom mobility formu a tvar. 

 

 

 

 

Počas medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN 2020, ktorý sa koná 21. apríla - 26. apríla 2020 v areáli Incheba Expo Bratislava, sa v hale B.0 na ploche viac ako 600 m2 môžete tešiť na:

 

  • exkluzívne exponáty a zástupcov a expertov významných spoločností, štátnych inštitúcií a univerzít,
  • relevantné informácie o aktuálnej a plánovanej podpore nabíjačiek pre elektromobily pre obce, mestá aj podnikateľov,
  • plánoch podpory rozvoja a budovania infraštruktúry a stimulácie trhu s vozidlami na alternatívne pohony,
  • pestrý odborný program,

 

 

Expozícia je určená celým rodinám, nielen nadšencom elektromobily a motoristom. Každý si nájde to, čo ho zaujíma, či už to budú odborné prednášky, prezentácie alebo debaty. Interaktívna výstava a jej sprievodný program sú určené širokej a odbornej verejnosti, firmám, samosprávam či akademickej obci. Tešiť sa teda rozhodne máte na čo.

 

Viac info hľadajte na stránke www.sario.sk a www.incheba.sk/vystavy/autosalon-2020/.

 

 

 

Novinky o elektromobiloch

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?