Všetko o elektrických autách
All4car

Elektronabíjacia stanica odteraz v okolí Púchova

 

Aj keď po našich cestách ešte nejazdí veľa elektromobilov, chceme vám prinášať stále prvotriedne služby ako prví.  Novinkou pre našich zákazníkov je novootvorená rýchlonabíjacia stanica pri STK v Mestečku (Púchov). Baterku elektromobilu môžete teraz nabiť na ceste 1. triedy smerom na Českú republiku vždy počas pracovnej doby prevádzky STK Mestečko. Klient má možnosť nielen dobiť si auto, ale sme tu pre neho aj pokiaľ má záujem o kontrolu na vozidle.

 

 

Cena

Väčšina elektronabíjacích staníc funguje za poplatok parkovania. My sme ale iní. Nechceme, aby ste platili za obyčajné parkovacie miesto, preto vám prinášame nabitie elektromobilu za kávičku. Elektromobil nabijete elektrinou a vy si „dobijete baterky“ kávičkou. Ako dlho budete nabíjať svoje vozidlo, je už len na vás. Počas nabíjania a popíjania kávičky môžete oddychovať v našej prijímacej miestnosti, kde je pre vás neustále pripravené drobné občerstvenie.

 

 

 

 

Priebeh nabíjania

Zákazník príde k nám do predajne, kde mu personál spustí nabíjačku a on k nej napojí svoj elektromobil. Čas nabíjania záleží na samotnom klientovi a jeho vozidle. My sme klientovi neustále k dispozícii. Ak potrebuje klient k nabíjaniu zapožičanie kábla, vieme mu túto službu poskytnúť po dohode. Naraz sa môžu dobíjať dva elektromobily. Prvé auto, ktoré príde sa nabíja plnohodnotne, druhé auto keď je treba sa nabíja na wallboxe rýchlonabíjačky alebo je možnosť sa pripojiť na klasický wallbox, kde nabíjanie prebieha plnohodnotne.

 

 

Technické informácie

Naša stanica je registrovaná aj v sieti nabíjacích staníc a skladá sa z dvoch nabíjačiek. Jedna je rýchlonabíjačka od firmy ABB. Druhá nabíjačka je klasický wallbox od firmy elcar, ktorý je aj naším výrobkom. Ako Autoklinika Bosh Car Service distribuujeme výrobky od firmy elcar a predávame prípadným záujemcom.

 

Na našej rýchlonabíjacej stanici dokážeme nabiť 99,9% vozidiel klientov, ktoré majú Mennekesovú zástrčku. Mennekesová zástrčka má možnosť pripojenia na 220 V.

 

Rýchlonabíjačka má aj striedavé pripojenie typu 2 so 43 kW. Naši zákazníci využívajú aj rychlonabíjanie s jednosmerným prúdom. Existujú celosvetovo dva typy napojení s jednosmerným nabíjaním a to Shademo alebo Condo. Obidva máme u nás v rýchlonabíjačke. So striedavým aj jednosmerným pripojením vieme bezproblémovo pripojiť 99,9 % vozidiel.

 

 

 

Robíme aj servis a údržbu elektromobilov

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?