Všetko o elektrických autách
All4car

Deň Ekomobility 2019

 

Pozvánka na Deň Ekomobility 2019, ktorý sa koná 21. septembra v Bratislave.

 

 

Zaujímavosti, informácie a novinky zo sveta elektromobility a ekologickej dopravy nájdete v tento deň na jednom mieste! Využite jedinečnú príležitosť, príďte sa pozrieť a vyskúšať si jazdu na autách na elektrinu, plyn alebo vodík. Takmer 20 svetových značiek predstaví najnovšie ekologické modely zo svojej dielne, vrátane tých prémiových. Vyskúšajte si aj jazdu na elektrobicykloch a kolobežkách, osviežte sa kávou z elektrickej pojazdnej kaviarne a vybicyklujte si cukrovú vatu. Elektrotaxík vás odvezie do netradičného Múzea obchodu a pripravená je aj prehliadka Plynárenského múzea.

 

 

Takto pozýva na Deň Ekomobility 2019 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, hlavný organizátor podujatia. V sobotu 21. 9. 2019 od 10:00 hod do 15:00 hodiny môžete prísť do areálu SPP v Bratislave a užiť si túto akciu aj vy. Vstup je voľný a všetci nadšenci elektromobility a ekologického vozenia si tu zaručene prídu na svoje!

 

 

V stánku NVAS-u (Národná vodíková asociácia) si môžete pozrieť Hyundai NEXO a vyskúšať Toyotu MIRAI. Zaujímavé budú aj preteky vodíkových RC modelov áut.

 

 

Deň Ecomobility 2019 v Košiciach

Ak máte Košice bližšie ako Bratislavu, na druhý deň, 22. 9. 2019 sa v tomto meste koná podobne zamerané podujatie, Deň Ecomobility 2019. Podujatie sa bude konať v spolupráci s mestom Košice v rámci Európskeho týždňa mobility. Vyskúšať si môžete elektrické bicykle, kolobežky, skútre, odrážadlá aj motorky.
 

 

Témy a diskusie:

 

  • Elektrický car sharing - Ing. Peter Liba - Share'NGO
  • Obnoviteľné zdroje energie a elektromobilita - doc. Ing. Peter Tauš, PhD - Vedúci oddelenia obnoviteľných zdrojov energie FBERG TUKE
  • Mýty a fakty o elektromobilite - Čistá Energia
  • Eco Club a Eco Club Taxi - Ing. Ladislav Habina
  • Ejoin - nabíjacie stanice a systémy nabíjania

 

 

 

Viac noviniek o elektromobiloch

 

 

Súbory na stiahnutie

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Novinky emailom

Chcete dostávať aktuálne informácie o elektromobiloch?