Všetko o elektrických autách
All4car

Fisker EMotion s dojazdom 643 kilometrov!

 

Spoločnosť s najluxusnejšími vozidlami na svete Fisker sa rozhodla konkurovať aj v sieti elektromobilov. A jednoznačne sa im darí.

 

 

Automobily Fisker, z ktorých mnohé sme videli aj v známych Bondovkách, onedlho rozprúdia vlny v mori elektromobilov. Od tejto spoločnosti poznáme luxus vozidiel ako Aston Martin V8 Vantage alebo Fisher Karma. Henrik Fisker je známy svojou cieľavedomosťou a chce prispieť stále niečo nové.

 

V súčasnosti pracuje na vytvorení neobyčajného, čisto elektrického vozidla. Nepochybne sa mu aj darí. Už zopár mesiacov nedá spávať gigantovi vo svete elektromobilov – Tesle.

 

 

Novinky elektromobilu Fisker

 

Nový elektromobil zmení súčasný trh s elektromobilmi. Prinesie na scénu nielen výnimočný dizajn, ale aj zaujímavé parametre, ktoré jednoznačne stoja za pozornosť. A určite to nebude len dlhý dojazd.

 

Nabitie za 9 minút

 

Fisker EMotion dokázal nemožné. Model čisto elektrického vozidla sa úplne nabije za neuveriteľných 9 minút. Pokrokové vozidlo šokuje viacerými rýchlosťami ako rýchlosť nabitia aj ohromná maximálna rýchlosť. Podarí sa mu vyhrať vojnu proti neoblomnému gigantovi Tesle? Očekujme parametre.

 

 

Parametre výrazne lepšie ako Tesla

 

Vozidlá, poháňate elektrickými bateriámi v poslednom období zaznamenávajú svoj vrchol. Samotné dielo Henrika Fiskera sa posúva za hranice, ktoré boli doteraz určené samotným terminátorom segmentu elektromobilov. Na porovnanie, pri dojazde neskutočných 643 kilometrov pri Fisker EMotion sa môže Tesla so svojím dojazdom 563 kilometrov schovať. Maximálnu rýchlosť, s ktorou s Fisker šliapnete na pedál je 269 kilomterov za hodinu! Nabijete sa za 9 minút, bez výčitiek dupnete na pedál a prejazdíte krajinu, to už stojí za viac ako len povšimnutie.

 

 

Očarujúci dizajn

 

Určite stojí za zmienku aj dizajn EMotion, ktorý exceluje futuristickým výrazom. Tak čo, môžeme prezradiť cenu? Zaobstarať si tohto tátoša bude stáť okolo 130 tisíc dolárov, čo je v prepočte okolo 114 tisíc eur. Chcete byť jeden z prvých? Rezervovať si ho môžete po zaplatení 2-tisíc amerických dolárov spoločnosti Fisker.

 

 

Preferujete viac nový model Tesly alebo Fisker EMotion?   

 

 

Kontaktujte nás

Nemáte radi formuláre? +421 42 4692 271
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia